• ALTIN (TL/GR)
  794,90
  % 0,70
 • AMERIKAN DOLARI
  13,4431
  % -0,92
 • € EURO
  15,2485
  % -0,62
 • £ POUND
  18,3258
  % -0,63
 • ¥ YUAN
  2,1191
  % -0,76
 • /TL
  %
 • BITCOIN/TL
  561391,539
  % -0,95
 • BIST 100
  %

Türkiye İş Bankası Kredi Hesaplama ve Hızlı Kredi Başvurusu

Türkiye İş Bankası Kredi Hesaplama Ve Hızlı Kredi Başvurusu

Bazı durumlarda çok hızlı bir şekilde paraya ihtiyaç duyulabilmektedir. Böyle zamanlarda ise bankaların hızlı kredi işlemleri herkesin hayatını kurtarmaktadır. Normal kredilerin onaylanma işlemleri beklenenden uzun sürebilmektedir. Hızlı kredilerde ise bekleme süresi çok kısa olmaktadır. Hızlı kredi 50.000 TL’ye kadar olan tüm miktarlarda verilebilmektedir. Faiz oranları kişiye özel olarak hesaplanmaktadır.

İş Bankası Hızlı Kredi’ye başvuran müşterilerine ilk taksiti kullandıkları tarihten 3 ay sonrası olacak şekilde ödeme imkanı da sunabilmektedir. Krediler eşit taksit ile bankaya ödenebilmektedir. 90 güne kadar olan ertelemeli ödemeler  için İş Bankası mobil uygulaması ya da site üzerinden yapılabilmektedir.

İnsanlar için artık vazgeçilmez olan banka kredileri; birçok İhtiyaca cevap verir nitelikte olmaktadır. Gerek konut alırken, gerek evlenirken, gerek araç alırken ya da bir çok sebepten dolayı insanlar krediye başvurmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan İş Bankası kredileri; % 1.2 ile başlayan faiz oranlarına sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. İş Bankası’ndan ihtiyaç kredisi taşıt kredisi ve konut kredisi gibi kredi imkanları belli şartlar sağlandığı sürece ihtiyacı olan herkese verilmektedir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Türkiye’de en çok başvurulan Kredi türü olan ihtiyaç kredisi; hemen hemen her banka tarafından ihtiyacı olanlara kullandırılmaktadır. İş Bankası, köklü geçmişiyle bu krediyi sağlayan bankalar arasında bulunmaktadır. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvuru aşaması için ilk olarak maaş bandrolü ile birlikte; kimliğinizle ve eğer varsa kefilinizle gelmeniz yeterli olacaktır. İkinci bir seçenek olarak ise 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları; % 1.48 ile başlamaktadır.

İş Bankası Taşıt Kredisi

Artık bir zorunluluk haline gelen taşıt sahibi olmak, neredeyse herkesin hayallerini süslemektedir. Eğer aracınız 50.000 TL den daha düşük fiyatlı ise; İş Bankası taşıt kredisi başvuru değerlendirmesi sonucunda, aracınızın değerinin % 70 ine kadar taşıt kredisi bu bankadan verilebilmektedir. Ancak almak istediğiniz araç ikinci el olursa, kasko miktarı her neyse bunun üzerinden değerlendirme gerçekleşmektedir. Belgeli geliriniz, talep formu, nüfus cüzdanınız gibi başvuruda bulunmanız mümkündür. İş Bankası taşıt kredisi faiz oranları % 1.37 ile başlamaktadır.

İş Bankası Konut Kredisi

Dünya üzerindeki birçok birey tek başına ya da ailesiyle daha güzel bir eve çıkma hayali kurmaktadır. İş Bankası bu amaçla; konut kredisi sistemini uzun bir zamandan beri işletmektedir. İş Bankası konut kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler, anında işlem modeliyle başvuru süreçlerini başlatabilirler. İş Bankası konut kredisi faiz oranları; diğer bankalarla hemen hemen aynı olmak ile birlikte, % 1.37 den başlamaktadır. Konut kredisi almak için mutlaka, bir ekspertiz sürecinin aşılması gerekmekte ve ilgili tüm aşamalar banka tarafından gerçekleştirilmektedir.

İş Bankası Hızlı Kredi Başvuru İçin Neler Yapılmalı?

Hızlı kredi çekebilmek için banka şubesine gitmeye gerek olmamaktadır. Bankamatik ve online platformlar ile hızlı kredi başvurusu tamamlanabilmektedir. Çekilen kredi miktarı anında İş Bankası üzerinde bulunan vadesiz hesaba yatırılmaktadır. İşcep üzerinden yapılan başvurularda ilk olarak krediler sayfasında girilmesi gerekmektedir. Başvuru sayfasına girdikten sonra Hızlı kredi adımına gelerek başvuru yapılabilmektedir. İnternet şubesi üzerinden yapılacak başvurularda da kredilerim sayfası üzerinden hızlı kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bankamatikten başvuru yapmak için ise diğer işlemler seçeneği altında bulunan başvurular kısmındaki hızlı kredi seçeneği seçilebilmektedir.

İş Bankası Hızlı Kredi Başvuru İçin Gereken Evraklar

Hızlı kredi başvurusunda belge istenmemektedir. Eğer banka müşteriyi kredi ile ilgili olarak görüşmeye çağırırsa bazı belgeleri isteyebilmektedir. Bu belgeler arasında nüfus cüzdanı, ikametgah, güncel tarihli fatura, SGK sigorta dökümü ve gelir belgesi olabilmektedir. Hızlı kredi için faiz oranları % 1,58 olarak belirlenmiştir. Ödeme ise aynı miktarlarda belirlenen süreler ile yapılmaktadır. Kredi çekebilmek için 18 yaşının üstünde olmanız, kredi notunuzun duruma uygun olması gibi şartlar bulunabilmektedir.

Banka müşterisi olunmasa bile İş Bankası hızlı kredi imkanından da  yararlanılmasına izin vermektedir. Banka kendi müşterilerine farklı bir faiz yüzdesi ile kredi sunmaktadır. Hızlı kredi normal krediye göre çok daha hızlı şekilde onaylandığı için insanların en fazla tercih ettiği krediler arasında bulunmaktadır. Bu da günlük durumlarda meydana gelen sorunlar için en hızlı çözüm yöntemlerinden birini oluşturmaktadır.

Buraya tıklayarak İş bankası kredinizi hesaplayabilir ve en düşük faiz oranı olan bankayı öğrenebilirsiniz.