• ALTIN (TL/GR)
  794,80
  % 0,70
 • AMERIKAN DOLARI
  13,4239
  % -0,80
 • € EURO
  15,2664
  % -0,53
 • £ POUND
  18,3258
  % -0,63
 • ¥ YUAN
  2,1161
  % -0,63
 • /TL
  %
 • BITCOIN/TL
  562381,675
  % -0,69
 • BIST 100
  %

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay kredi alabilmek günümüz şartlarında büyük bir önem taşıyor. Geçim sıkıntısı nedeniyle insanlar kolay kredi veren bankalara yönelmeye başladı. Bankalardan kredi alabilmek için belirli kriterlere sahip olmak gerekiyor, her bankanın kriterleri farklıdır.

Kolay Kredi Veren Banklar Hangileridir?

Kolay kredi veren birçok banka mevcut, en kolay krediyi veren banka Akbank’tır. Akbank müşterilerine kolay kredi almak konusunda en hızlı dönüş yapan bankalar arasında yerini alıyor, Akbank’ın ardından Garanti Bankası geliyor. Bu banklar müşterilerine en hızlı kolay kredi veren bankalar arasında yer alıyor, siz de bu banklardan birine başvurarak kolay bir şekilde kredi sahibi olabilirsiniz. Başvuruyu yaptıktan sonra sizi yönlendiriyorlar.

Krediler acil para gereken zamanlarda ya da büyük bir yatırım için lazım olmaktadır. Her bankanın ise kredi için müşterilerden istediği şeyler farklı olmaktadır. Bazı bankalar evraklar ya da kefil istemektedir.

 • N Kolay Kredi Aktif Bank

Banka kredi işlemlerinde evrak istememektedir. Kefil istemeyen banka hızlı kredi ile 30.000 TL’ye kadar kredi sunmaktadır. Akbank diğer bankalardan farklı olarak kredi notu düşük olan kişilere de kredi imkanı tanımaktadır. Banka müşterisi olmanıza ise gerek olmamaktadır.

 • Enpara.com

Enpara kredi başvurularında evrak istememektedir. Kefil de istemeyen banka hızlı kredi işlemleri ise 15.000 TL civarında kredi imkanı sunmaktadır.  Banka müşterisi olmayan kişilere bile kredi vermektedir. Vade süresi ise 48 aya kadar çıkabilmektedir. Kredi tahsis ücreti ise alınmamaktadır. Faiz oranları vadelere göre değişse de yüzde 1,49 ve 1,39 arasında olmaktadır.

 • Cepte TEB

Banka internet üzerinden sunmuş olduğu hızlı kredide 50.000 TL civarına kadar kredi vermektedir. Kredi başvurularında ise evrak ve kefil istenmemektedir. TEB bankası müşterisi olunmasa bile kredi imkanı tanımaktadır. Bankanın verdiği vade süreleri 24 aya kadar çıkabilmektedir. Kredi faiz oranları ise yüzde 1,39 ve 1,49 arasında değişmektedir.

 • ING Bank E Kredi

ING Bank hızlı kredide değerlendirme sonucu istemektedir. Yani kredi verilmeden önce uyguluğunuza bakılmaktadır. 50.000 TL’ye kadar kredi veren banka kefil istememektedir. ING kredilerde banka müşterisi olma şartını da kaldırmıştır. Haftanın her günü ve saati internet üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. En fazla 48 ay vade seçeneği banka tarafından sunulmaktadır. Faiz oranı ise yüzde 1,39 olmaktadır.

 • Akbank

Akbank hızlı kredi olarak 15.000 TL vermektedir. Müşterilerden ise evrak ya da kefil istenmemektedir.

Kolay kredi alabilmek için en iyi yöntem bankaların online sistemleridir. Ancak bu yöntemler ise sadece belirli miktarlara kadar kredi sağlayabilmektedir. Yüksek miktarlarda olan krediler için bankaya giderek bireysel başvuru yapılması gerekmektedir.  Bankalar bazı durumlarda emin olmak için bazı belgeler isteyebilmektedir.  Bu bankanın kendisini garanti altına alması için gerekli olan bir adım olmaktadır.

Kolay Kredi Veren Bankalara Başvuru Nasıl Yapılır?

Kolay kredi veren bankalara başvuru yapabilmek için bankaya gitmeniz gerekiyor. Gerekli evraklar banka tarafından toplanıyor. İmza işleminin adından kredi başvurunuz değerlendiriliyor uygun bulunduğunuz taktirde kredi almaya hak kazanıyorsunuz.

Kolay Kredini Sunmuş Olduğu Avantajlar Nelerdir?

Kolay kredinin sunmuş olduğu birçok avantaj mevcut, anında kullanılıyor oluşu ihtiyaç anında size oldukça fayda sağlıyor, şubeye gitmenize gerek kalmıyor çoğu zaman telefon üzerinden kısa mesaj yardımı ile kolay krediye başvuru yapabiliyorsunuz, kolay kredinin limiti ihtiyacınıza göre belirlendiği için limit sıkıntısı yaşamanızı engelliyor. Daha birçok fayda sağlayan kolay kredi ile işlerinizi çok rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Kolay krediye başvuru yapmak için mobil bankacılığı tercih ederek işleminizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Eskiden kolay krediye başvurmak oldukça zahmetliydi şubede saatlerce sıra beklemek gerekiyordu teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kolay kredi işlemleri pratik bir hal aldı. Siz de ihtiyaç duyduğunuz kolay kredi sağlayan banklardan birine başvuru yaparak kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kolay Kredi İşlerinizi Kolaylaştırıyor

Kolay kredi normal kredilere göre daha çabuk sonuç verdiği için finansal ödemelerinizi çabuk bir şekilde halletmenize yardımcı oluyor. Normal kredinin çıkmama olasılığı oldukça yüksek olduğu için çoğu ihtiyaç sahibi kolay krediye yöneliyor, kolay kredi alabilmek için gereken tüm şartları internet üzerinden bulmanız mümkün, genel olarak her banka kolay kredi imkanı sunsa da en rahat Akbank tarafından kolay kredi sağlanıyor, Akbank müşterisi iseniz işiniz daha da kolay gerekli evraklar bankanın elinde olduğu için vakit kaybetmeden kredi başvurunuzu anında yapabilirsiniz. Sonucunuz bankaya kayıtlı olan telefonunuza geliyor bu sayede ne kadar kredi çıktığını rahat bir şekilde öğrenebiliyorsunuz, kolay kredinin amacı müşterileri bekletmeden kredi imkânı sunmaktır. Kredinizi kullanabilmek için bir adet kredi kartına ihtiyacınız oluyor banka müşterisi olduğunuz zaman belirtiğiniz adrese kartınız teslim ediliyor hızlı teslimat ile kartınıza hemen kavuşabilirsiniz, size verilen kart sayesinde içinde bulunan miktarı harcayarak ihtiyaç durumunuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Geçim sıkıntısı nedeniyle verilen maaşlar yeterli gelmemeye başladı bu nedenle birçok insan kolay kredi yöntemine başvuruyor.

Kolay krediyi ödemek için belli bir süreniz bulunuyor harcadıkça ödemeniz gerekiyor, dikkatli olmanız durumunda herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir, borcunuzu düzenli bir şekilde ödediğiniz taktirde kredi kartı kullanmanın bir zararı yoktur. Kolay krediden yararlanabilmek için 18 yaşın üzerinde olmanız gerekiyori18 yaşından küçükseniz kolay kredi ala hakkınız bulunmuyor. Çocuk hesapları krediye uygun değildir kredi kartına sahip olabilmek için ülkemiz dahilinde reşit sayılmanız lazım aksi halde yaşınız tutmadığı için ceza alma olasılığınız oldukça yüksek bu nedenle kredi sahibi olmak için acele etmeyin yaşınızın  dolmasını bekleyin,18 yaşından gün almışsanız kolay krediye başvurma hakkına sahip olabilirsiniz kolay kredi kullanarak hayat şartlarınızı düzenleyebilirsiniz.