• ALTIN (TL/GR)
  795,59
  % 0,79
 • AMERIKAN DOLARI
  13,4408
  % -0,74
 • € EURO
  15,2738
  % -0,44
 • £ POUND
  18,3400
  % -0,48
 • ¥ YUAN
  2,1185
  % -0,58
 • /TL
  %
 • BITCOIN/TL
  563276,744
  % -0,03
 • BIST 100
  %

TEB Bankası Kredileri

Teb Bankası Kredileri

Kredi almak isteyenler genellikle kendi için daha uygun çözümler sunan ve kurumsal bankalara başvurmaktadır. Bu kurumsal bankalardan bir tanesi olan TEB Bankası; birçok farklı faiz oranına sahip olan krediler sunmaktadır. Kredi faiz oranları kredi çeşitlerine göre de değişmektedir. Ev kredisi oranları farklı, araç kredisi oranları farklı, ihtiyaç kredisi oranları farklıdır. TEB Bankası kredileri; 240 aya varan vadelerle verilmektedir. Konu ile ilgili bilgi almak isteyenler, resmi web sitesinden ve bu ve bunun gibi birçok ayrıntılı bilgiye ulaşabilirler.

Teb Bankası İhtiyaç Kredisi

Herkese özel farklı ihtiyaç kredileri Suna bankalardan biri olan TEB Bankası; uzun bir zamandır bu konuda hizmet vermektedir. TEB Bankası ihtiyaç kredisi başvuru için; nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi, gelir belgesi, serbest çalışanlar için vergi levhası gibi belgelerle şubeye gitmek yeterlidir. TEB Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları; % 1.4 ten başlayan oranlara sahiptir. Alacağınız Kredi’nin düşük ya da yüksek vadeli olmasına göre bu faiz oranı değişmektedir.

Teb Bankası Taşıt Kredisi

Uzun bir süredir ayaklarınızı yerden keseceğini düşündüğünüz arabanıza sahip olmak için, aranızdaki tek engel büyük bir ihtimalle taşıt kredisine sahip olmamaktır. Bu taşıt veren bankalardan genellikle uygun faizli olanlar tercih edilmektedir. Bu bankalardan biri olan TEB Bankası taşıt kredisi başvuru için eğer aracınız sıfır kilometre ise, ona ait olan faturası, son 6 aya ait olan gelir belgeniz; eğer aracınız ikinci el ise, bunlara ek olarak kasko sigortasını banka şubelerine götürmeniz gerekmektedir. Teb Bankası taşıt kredisi faiz oranları %1.8 den başlayan oranlara sahiptir.

Teb Bankası Konut Kredisi

Hemen Hemen herkesin ev sahibi olmak için birçok fırsata sahip olduğu günümüz dünyasında; Teb Bankası da bunu kolaylaştırmak için konut kredisi vermektedir. TEB Bankası konut kredisi başvuru için alacağınız evin;

ekspertiz raporu, son 4 aya ait olan gelir belgeniz, nüfus cüzdanınız ya da pasaportunuz ve eğer kefiliniz varsa kefilinizin kimlik fotokopisi gerekmektedir. 

TEB Bankası konut kredisi faiz oranları; 0 ile 48 aya kadar % 1.6, 48 ile 240 aya kadar ise % 1.8 miktarındadır.

Daha detaylı ve en düşük faiz oranlı kredileri aramak için tıklayınız…